הפלטפורמה מכילה מגוון רחב של יצירות ונכסים של חברות ואנשים פרטיים, המוצעים למכירה. כל תוכן המועלה לפלטפורמה, בין אם תמונות, סרטונים או טקסט, כפוף לזכויות יוצרים ומוגן על ידי הפלטפורמה.

העתקה ושכפול

העתקה או שכפול של כל תוכן בפלטפורמה, ללא אישור בכתב מהפלטפורמה ומבעל הזכויות על היצירה, אסורה בהחלט.

הגנה על קניין רוחני

האתר מכיל סימני מסחר וקניין רוחני אחר השייך לחברה, למרשיה או למשתמשים אחרים. הנחה גורפת היא שכל תוכן שאינו פורסם על ידי המשתמש (כגון תמונות, קבצים גרפיים, איורים, טקסט וחומר אחר), מוגן על ידי דיני הקניין הרוחני.

שימוש אסור

אסור למכור, לשכפל, להפיץ, לשנות, להציג, ליצור עבודות נגזרות או לעשות כל שימוש מסחרי או ציבורי אחר בתוכן המוגן, ללא קבלת הסכמה מפורשת בכתב מהחברה או בעל הזכויות.

הגנה על קניין רוחני

האתר מכיל סימני מסחר וקניין רוחני אחר אשר שייך לחברה, למרשיה או למשתמשים אחרים. על המשתמש להניח כי כל דבר שהוא רואה או קורא באזורים באתר הפתוחים לציבור שלא פורסמו על ידיו (כגון תמונות, קבצים גראפיים, איורים, טקסט וחומר אחר), מוגן על ידי דיני הקניין הרוחני, אלא אם נאמר אחרת. אין למכור, לשכפל, להפיץ, לשנות, להציג, ליצור עבודות נגזרות המבוססות על התכנים הללו, או לעשות בהם כל שימוש מסחרי או ציבורי אחר, בלא קבלת הסכמת החברה, או בעל הזכויות בכתב ומראש.

התחברות

הרשמה

לאפס את הסיסמה

הזן/י את שם המשתמש/כתובת הדוא"ל שלך, ונשלח לך לינק לאיפוס סיסמה.

המנויים

נדרש מנוי לפעולה זו, אנא לחץ על הכפתור למטה כדי לראות את התכניות המנויים הזמינות.

דילוג לתוכן